KONST / Litografier / Grafiskt blad 12376641
nr 1237 6641
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 6/50, bladets mått: 39,5x39,5 cm
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:53:03
25/2 19:34:33